top of page

Japoński przepis na życie

Początek niesamowitej przygody do spełnienia marzeń i osiągnięcia sukcesu.


Pewnie teraz zadajesz sobie pytanie: Czemu akurat kultura Japońska? Przecież jest wiele idei bliższych nam Europejczykom. To prawda, ale czy jesteś wstanie dokonać wielkich zmian w obrębie tej samej idei. Japończycy do swojej kultury wprowadzają wiele różnym spojrzeń na życie. Tak różnorodność może odmienić nasze życie. Pozostawienie tego co się sprawdza i wpływa na nasze szczęście jest tym co każdy znasz poszukuje. Wielu ludzi marzy o nieśmiertelności nie ważne w jakiej szerokości geograficznej się znajdują. Wieczne życie to nie to samo, co wieczne szczęście.


Doszukując się wspólnych cech kulturowych należy być gotowym do działania. Robiąc to co się chce i nie przejmując się tym, co pomyślą o tym inni. Taka praktyka w Japonii czasami jest trudna do wykonania. Wyróżnianie się z tłumu nie jest dobrze widziane, u nas nazywam taką sytuację: "co ludzie powiedzą?"


Wychowując się w obecnych czasach trzeba nauczyć się przezwyciężania trudności, które daje nam doświadczenie i wiedzę. Należy wierzyć, że pojawią się lepsze dni oraz nasze zaangażowanie nie ulegnie zmianie. Nie poddawaj się mimo przeciwności losu, a zaczniemy dostrzegać w naszym świecie wiele rzeczy, których wcześniej nie zauważaliśmy.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie