top of page
foto27.jpg

Kim jestem

Aleksandra Karapka

Pasjonat kultury Japońskiej

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami:

Tele:

+ 48 666 514 042

Email:

adres:

ul. Armii Krajowej 1
65-556 Zielona Góra

"Poznaj samego siebie, a stanie przed tobą otworem cały świat."

Sokrates

       Jestem młodą energiczną kobietą, która zawsze wiedziała czego chce od życia. Byłam przekonana, że wiem kim jestem i czego chce od życia. Co sprawia mi przyjemność i co mi daje szczęście, a co nie.

Czy zawsze tak było?

         Większość z nas uważa, że wie wszystko. Po części było podobnie ze mną. Dążyłam do osiągnięcia swoich celi i marzeń. Na początku nie widziałam żądnych przeszkód. Motywacja była, działanie było, rezultaty były. W pewnym momencie przyszedł czas postoju. Mimo zaangażowania i działań takich samych jak zawsze, pojawiły się rzeczy, które już nie działały jak zawsze. Co się stało? Na tamten czas tego nie wiedziałam.

        Wkradła się w moje życie nuda oraz monotonia życia. Wiedziałam, że to nie to czego chce w życiu. Starałam się znaleźć to "coś" sama. Mijał rok potem drugi, a ja stałam w miejscu, które nie było moim miejscem na ziemi. W tym czasie poznałam wielu ludzi, którzy coś wnieśli w moją historię. Po 2 latach trafiłam do strefy prób zmiany bez zmiany. Utworzony chaos oraz brak mojego porządku i spokoju popchnął mnie do dalszych samodzielnych testów. Moje działania zostawiały pewien niedosyt.

Co dalej?

         Minęły już 3 lata i w tamtym czasie nie byłam wstanie dostrzec wielu rzeczy. Część zbudowanych znajomości to relacje na całe życie. Przyjaźń, którą bardzo cenie i powstała ona właśnie w tamtym czasie to kontakt zbudowany na zrozumieniu, zaufaniu, choć jesteśmy zupełnie inne potrafimy mówić tym samym językiem i każda z nas widzi zupełnie inaczej pewne rzeczy. Nie mówię tego bez przyczyny. Moja wspaniała przyjaciółka Marta Baj w czasie moich samodzielnych poszukiwań dostrzegła to czego mi było potrzeba. W cale to nie był łatwy proces, aby mnie do tego przekonać. Po wielu namowach zgodziłam się...

Co to takiego ?

         Matra przedstawiła mi osobę zajmującej się doradztwem w zakresie rozwoju osobistego z Firmy Heksagon Pro. Jest to Doradca Osobisty Piotr Szułczyński. Umówiłam się na spotkanie, ale nie do końca byłam przekonana, że otrzymam odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Nie sądziłam, że tak szybko znajdę rzeczy przeszkadzające w moim rozwoju. Te małe rzecz popchnęły mnie do dalszego działania. Ku mojemu zdumieniu celnie po krótkim wywiadzie udało się określić moje potrzeby związane z dalszym rozwojem. Plan mojego rozwoju obejmował kursy z grupą wykwalifikowanych ekspertów.  Poznając sposoby działania i zbierając doświadczenia uświadomiło mi, co sprawiało ten przestój w działaniu.

Czy to było wystarczające?

          Znasz powiedzenie "apetyt rośnie w miarę jedzenia" . To przysłowie nas uczy im więcej jesteśmy w stanie zrealizować tym łatwiej nam będzie w późniejszym czasie utrzymać takie plany. Zdobycie wiedzy to nie wszystko co z tego, że wiesz co powinieneś zrobić jak nie bardzo wiesz na początku jak to ugryźć.....

Co zrobić dalej?

           Co mnie zdziwiło pojawiła się kolejna osoba Ania Oszajca, która pokazała mi początek drogi jaką mogę podążać. Obsypywała możliwościami jakie mogą doprowadzić Ciebie do Celu. Wystarczy być uważnym i posłuchać rozwiązań. Do Ciebie należy wybranie tych właściwych.

         Pierwszy kurs, który pokazał mi nowe możliwości był kurs Kamera Akcja. W tamtym czasie nie byłam osobą, która pokazuje światu co mnie interesuje i  nie dzieliłam się tym co wiem. Miałam blokadę.

         Po rozmowach z Anią Oszajcą zdecydowałam się na zmianę, a Ania pomogła mi dokonać tej metamorfozy. Zaczęłam się pojawiać w social media. Wyrażając siebie wnosząc swoją wiedzę w życie innych. Mam nadzieję, że moje informacje są na tyle cenne, aby mogły wnieść coś wartościowego w życie innych ludzi. 

          Szkolenie z marki osobistej z Anią pozwoliły mi wydobyć swój indywidualny charakter i pokazywać go w postaci wartościowych treści itd.

             Decyzja, którą podjęłam to jak szczęśliwy traw w loterii. Wystarczy podjąć decyzje o zakupie losu. Postanowiłam iść za ciosem i dołączyłam do Akademii Medialnej Ani Oszajcy. Tam poza eksperckimi kursami można poznać wiele wspaniałych ludzi, z którymi możesz się wymienić doświadczeniami.

             W Akademii medialnej poznasz skuteczne autorskie techniki oraz bieżące nowinki w social media. Dla mnie to nie koniec, ale dobry początek.

bottom of page